Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Wesołych Świąt!

Last Updated (Saturday, 22 December 2018 11:33)

 

Podsumowanie Ogólnopolskiej konferencji „Jak przeciwdziałać przyczynom przestępczości w grupach osób wysokiego ryzyka?”

W dniach 24 – 25. października z inicjatywy Stowarzyszenia Solidarności Globalnej odbyła się ogólnopolska konferencja pt. „Jak przeciwdziałać przyczynom przestępczości w grupach osób wysokiego ryzyka?”. Odpowiedzi na to pytanie poszukiwali praktycy zajmujący się tematyką readaptacji społecznej z całej Polski. Wśród nich znaleźli się przedstawiciele organizacji pozarządowych, Służby Więziennej, Służby Kuratorskiej, pomocy społecznej, środowiska akademickiego. Wydarzenie było okazją do wymiany doświadczeń, dyskusji, opracowania wniosków i rekomendacji.

 

Last Updated (Thursday, 13 December 2018 14:35)

Read more...

 

Audycja "Jak przeciwdziałać przyczynom przestępczości?"

Audycja  "Jak przeciwdziałać przyczynom przestępczości?" powstała w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Solidarności Globalnej, współfinansowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

Linki do poszczególnych części audycji dostępne są na kanale Stowarzyszenia na portalu YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=8B-7AQBtjRM&list=PLUDuh8PPe8p_aHbjxuMOMAaG9sgQ-dLrt

Zapraszamy do wysłuchania.

 

Nowe dzieła w Ianeti

Jest radość i jest nadzieja. Z inicjatywy Stowarzyszenia Solidarności Globalnej w wiosce Ianeti rusza pracownia krawiecka. Przekazaliśmy meschetyńskim kobietom dwie maszyny do szycia oraz materiały. W dwóch grupach zorganizowane zostaną dwumiesięczne kursy szycia. Po tym czasie przedsięwzięcie zostanie wzbogacone o kolejne maszyny, w tym dziewiarskie.

Read more...

 

Kształtowanie przyszłości w Zoti i Ianeti

Ianeti i Zoti – to dwie muzułmańskie wioski gdzie od lutego prowadziliśmy projekt „Kształtujemy przyszłość. Wsparcie centrów dla dzieci i młodzieży w Gruzji”. Obecnie przedstawiciele Stowarzyszenia Solidarności Globalnej realizują jego ostatni etap czyli, wizytę podsumowującą.


Last Updated (Saturday, 10 November 2018 15:52)

Read more...

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator
Zaloguj