Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Last Updated (Monday, 18 April 2016 09:26)

 

Kubański biskup z wizytą w Lublinie

Spotkania z  hierarchami kościelnymi i władzami miasta, ale także lubelskimi wolontariuszami, alumnami Wyższego Seminarium Duchownego, wizyta na KUL-u, a także w szkole i przedszkolu katolickim – złożyły się na wizytę przedstawiciela kościoła kubańskiego w Lublinie. Z pierwszą wizytą w Polsce przebywał biskup Arturo González Amador.

 

Last Updated (Tuesday, 15 March 2016 10:07)

Read more...

 

Mała cegiełka do budowy Centrum Wolontariatu na Ukrainie

Zakończyła się pięciodniowa wizyta szkoleniowa w Sumach we wschodniej Ukrainie. W projekcie realizowanym przez lubelskie Centrum Wolontariatu wziął udział także przedstawiciel naszej organizacji – Tomasz Danielewicz.

Last Updated (Tuesday, 15 March 2016 10:00)

Read more...

 

Radosnego świętowania

Last Updated (Monday, 18 April 2016 09:25)

 

Wizyta młodzieży z Gruzji

Za Centrum Wolontariatu w Lublinie.

W pierwszej połowie sierpnia w Lublinie gościła 25-osobowa grupa młodzieży z Tbilisi. Do naszego miasta przyjechali wraz z gruzińskimi opiekunami i tłumaczami. Młodzież to osoby, które ucierpiały w czasie powodzi, jaka w czerwcu nawiedziła stolicę Gruzji. Rodziny uczestników pobytu w Polsce straciły dobytek całego życia, niektórzy zostali pozbawieni także dachu nad głową.

 

Last Updated (Tuesday, 15 March 2016 09:56)

Read more...

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator
Zaloguj