Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

Mała cegiełka do budowy Centrum Wolontariatu na Ukrainie

Zakończyła się pięciodniowa wizyta szkoleniowa w Sumach we wschodniej Ukrainie. W projekcie realizowanym przez lubelskie Centrum Wolontariatu wziął udział także przedstawiciel naszej organizacji – Tomasz Danielewicz.

 

To nasz kolejny krok we współpracy polsko-ukraińskiej po wakacyjnym projekcie, w ramach którego w Lublinie gościliśmy młodzież z Sum. Tym razem wolontariusze z Lublina dzielili się swoim doświadczeniem pracy z różnymi grupami potrzebujących, jak również dobrymi praktykami w organizacji i zarządzaniu wolontariatem. Podczas warsztatów wspólnie zastanawiali się, jak rozwiązywać problemy, identyfikować potrzeby oraz angażować ludzi do współpracy. W szkoleniu wzięli udział przedstawiciele organizacji pozarządowych i kościołów różnych wyznań.

 

 

Last Updated (Tuesday, 15 March 2016 10:00)

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator