Misją Stowarzyszenia Solidarności Globalnej jest niesienie pomocy osobom będącym w potrzebie poprzez działalność misyjną, rozwojową, edukacyjną, humanitarną oraz wszelką działalność służącą ochronie godności życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.
Nasi partnerzy


Polub nas na:

Somethere

CZY POLSKA JEST DZIŚ BEZPIECZNA?

Zapraszamy serdecznie na spotkanie z generałem Stanisławem Koziejem, które odbędzie się we wtorek, 30 maja o godzinie 17:00 w Centrum Wolontariatu (ul. Głęboka 17).

Prosimy o potwierdzenie obecności do dn. 29 maja (poniedziałek) do godziny 14:00.

Kontakt:

nr tel.: +48 797 341 681

e – mail:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gen. prof. dr hab. Stanisław Koziej – generał brygady Wojska Polskiego w stanie spoczynku, w latach 2010 – 2015 szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, profesor w Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Specjalista w zakresie polityki i bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego, obronności oraz strategicznego zarządzania bezpieczeństwem. Autor licznych publikacji na temat wojska, obronności, bezpieczeństwa narodowego i międzynarodowego, zarządzania kryzysowego, m.in. „Bezpieczeństwo narodowe i obronność Rzeczypospolitej Polskiej” (1996), „Między piekłem a rajem. Szare bezpieczeństwo na progu XXI wieku” (2006), „Zagrożenia i wyzwania bezpieczeństwa współczesnego świata” (2016).

Last Updated (Tuesday, 13 June 2017 07:00)

 
Nasz kanał na YouTube

 

Translator